Metallitööstusettevõte Favor tähistab tänavu oma 25. sünnipäeva ja soovib partnerite ja klientide abiga toetada Eesti parima õpilasfirma Wooch osalemist Euroopa õpilasfirmade võistlusel.

Nelja Miina Härma Gümnaasiumi noormehe Henri Halliku, Magnus Loosi, Meelis Pihlapi ja Roland Sirgi ettevõte teeb ilusaid ja eksklusiivseid puidust käekelli. Kellad on tehtud tammepuust, mis on jõu ja igikestvuse sümbol. Puidu enda muster muudab iga käekella unikaalseks kunstiteoseks. Kui varem valmis iga kell aeganõudva käistööna, siis Favori toel on leitud tootja, kes aitab kellade valmistamist muuta kiiremaks ja efektiivsemaks ning noortel seeläbi oma turgu kasvatada.

Wooch_v

Tootmisküsimus on lahendatud, kuid valmistumine silmapaistvaks esinemiseks Euroopa õpilasfirmade võistlusel on täiskohaga töö. Võistlus, kus Euroopa parima tiitlile konkureerivad 38 riigi parimad õpilasfirmad, toimub tänavu Berliinis 28. – 31. juulil.

Võistlus koosneb neljast osast: juba 26. juuniks tuleb žüriile esitada oma tegevus- ja finantsaruanne, võistluse ajal esitletakse oma ettevõtet 4-minutilise tutvustusega, pannakse välja müügistend ja näidatakse häid müügioskusi ning läbitakse tõeline katsumus – žürii ristküsitlus. Tihedas konkurentsis silmapaistmiseks peab igas etapis olema tugev. Selleks viimistletakse oma aruannet, et see oleks sisukas ja visuaalselt kena, lihvitakse esinemist, harjutatakse müügivestlust ning valmistatakse pilkupüüdev müügiboks. Töö ja pühendumuse kõrval nõuab see ka rahalist panust. Lisaks ei ole Euroopa võistlusest osavõtt tasuta. Iga võistleja eest küsitakse osavõtumaksu 375 eurot.

Seetõttu palumegi koos Favoriga toetada Eesti parima õpilasfirma ettevalmistamist ja osavõttu võistlusest. Oma toetussumma saate kanda Junior Achievement Eesti arvele EE772200221021640723, märksõna „Favor“. Junior Achievement Eestit saate toetada ka annetuskeskkonna kaudu siin.

Uurige parima õpilasfirma tegemiste kohta ja hakake nende fänniks siin:https://www.facebook.com/sinuwooch

Euroopa õpilasfirmade võistluse kohta vaadake lisa võistluse koduleheküljelt.
Kuidas noortel võistlusel läheb, hoidke silma peal Woochi või JA Eesti facebooki lehel.