• Favor
  • Favor töötajad
  • Cutcenter
  • Metaform
  • Profiline

Favor AS

Loovälja tee 11
Liivamäe küla, 74207 Jõelähtme vald
Harju maakond

8.30-17.00

6349 200

info@favor.ee

6349 201

 

 

Inna Nadjoža

Büroojuht
E-mail: info@favor.ee
Telefon: 6 349 200

 

Mart Proos
Juhatuse esimees
E-mail: mart.proos@favor.ee
Telefon: 6 349 203

 

Almar Proos
Nõukogu esimees
E-mail: almar.proos@favor.ee

 

Karol Koger
Finantsjuht
E-mail: karol.koger@favor.ee
Telefon: 6 349 205

 

Kristiina Saik
Personalijuht
E-mail: kristiina.saik@favor.ee
Telefon: 63 49 222

 

Silja Tiirmann
Kvaliteedijuht
E-mail: silja.tiirmann@favor.ee
Telefon: 6 349 259

 

Ljudmilla Barzilovitš
Kvaliteedispetsialist
E-mail: ljudmilla.barzilovits@favor.ee
Telefon: 6 349 270

 

Andrus Salundi
Haldusjuht
E-mail: andrus.salundi@favor.ee
Telefon: 6 349 224

 

Marko Mänd
Tootmise arendus- ja hooldusjuht
E-mail: marko.mand@favor.ee
Telefon: 6 349 206

Ludmila Dobrus
Pearaamatupidaja
E-mail: ludmila.dobrus@favor.ee
Telefon: 6 349 244

 

Meri-Ly Nikinen
Raamatupidaja
E-mail: meri-ly.nikinen@favor.ee
Telefon: 6 349 204

 

Anne-Stiina Kaldoja
Raamatupidaja
E-mail: Anne-Stiina.Kaldoja@favor.ee
Telefon: 6 349 275

 

Taavi Tammik
Kaubalogistik
E-mail: taavi.tammik@favor.ee
Telefon: 6 349 232

Vaido Lainelo
CutCenter ärisuuna juht,
juhatuse liige
E- mail: vaido.lainelo@favor.ee
Tel: +372 6 349 214

 

Ulvi Aasmäe
Müügiassistent
E-mail: ulvi.aasmae@favor.ee
Tel: +372 6 349 250
Fax: +372 6 349 251

Üllar Koemets
CutCenter kliendihaldur
E-mail: yllar.koemets@favor.ee
Tel: + 372 6 349 260
GSM: +372 53 338 747

 

Tiina Kirs
CutCenter kliendihaldur
E-mail: tiina.kirs@favor.ee
Tel: +372 6 349 209
GSM: +372 50 404 96

Triin Küla
CutCenter hankejuht
E-mail: triin.kyla@favor.ee
Tel: +372 6 349 202
GSM: +372 5061112

 

Marilin Kolde
CutCenter hankehaldur
E-mail: marilin.kolde@favor.ee
Tel: +372 6 349 213
GSM: +372 53 021 513

Lehtmetallist komponentide ja koostude tootmisega seotud päringud:
rfq@favor.ee

Lehtmetallist komponentide ja koostude tootmisega seotud tellimused:
metaform@favor.ee

Pinnatöötluse ja värvimisega seotud päringud ja tellimused:
paint@favor.ee

Kvaliteediküsimused:
metaform.quality@favor.ee

Jan Tomingas
Müügijuht
jan.tomingas@favor.ee

Jaanika Trossi
Müügiassistent
jaanika.trossi@favor.ee

Vaido Lainelo

Profiline ärisuuna juht,
juhatuse liige
E-mail: vaido.lainelo@favor.ee
Tel: +372 6 349 214

 

Ulvi Aasmäe
Müügisekretär
E-mail: ulvi.aasmae@favor.ee
myygisekretar@favor.ee
Tel: +372 6 349 250

Heikki Keskrand
Võtmekliendihaldur
E-mail: heikki.keskrand@favor.ee
Tel: +372 6 349 271
GSM: +372 53 435 576

 

Lauri Sepp
Võtmekliendihaldur
E-mail: lauri.sepp@favor.ee
Tel: +372 6 349 272
GSM: +372 50 22 339