Tootmisteenused

Tootearendus

Igale ettevõttele on oluline omada häid ja suure lisandväärtusega tooteid. Alati pole käepärast võtta metallitöötluse tehnoloogiat valdavat tootearendusinseneri või lausa tootearendusmeeskonda. Metaformi inseneridel on õhukesest lehtmetallist toodete alal ette näidata mitmeid edulugusid. Me aitame realiseerida ideid läbi uute toodete arendamise kogu toote elutsükli ulatuses – alates kavandamisest ja disainist kuni prototüübi loomise ja seeriatootmiseni. Pakume välja lahendusi, kuidas vähendada juba olemasoleva toote valmistamisega seotud kulusid kas materjalikulu vähendamise või tootmisprotsesside tõhustamise läbi. Pane meid proovile!

Koostamine

Me usume pidevasse parendusse. Aastate jooksul on meie koostajad omandanud vilumuse nii keerukate alamkoostude kui erilist täpsust nõudvate lõpptoodete  mehaanilisel ja elektromehaanilisel koostamisel. Meie kogemusi ja tehnoloogiat on harjunud usaldama ka selliste nõudlike tööstusharude kliendid nagu raudteetööstus ja telekom. Parima tootmis- ja koostamisteenuse nimel rakendame ettevõttes ”20 võtme” juhtimisvõtteid koos asjakohase kvaliteedikontrolli ja testimisega. Tellides koostamisteenuse Metaformist, võib teie ettevõte vähendada projekti keerukust ja kulusid, mis on seotud tööjõu ja varude juhtimisega. Pöörake meie oskused ja efektiivsus enda kasuks!

Lehetöötlus

Alati ei pea kõiki töid ise tegema. Favor on 25 aastat investeerinud ja laiendanud oma seadmeparki ning arendanud ja koolitanud töötajaid. Me peame end ekspertideks õhukese metalli töötlemise alal ja seda täiesti õigustatult. Omades mitmekülgseid laserlõikus-, stants- ja painutuspinke, oleme suutelised valmistama väga erineva keerukusega lehtmetallist tooteid vastavalt kliendi poolt etteantud joonistele.

Keevitus

Hea keevituskvaliteet on iga suurepärase firma uhkuseks – see on ka Metaformi uhkuseks. Paljudes ettevõtetes ei ole majanduslikult mõttekas tippkeevitajaid tööl hoida, vaid on mõistlik tellida teenust mujalt. Favor Metaformi kompetentsi kuuluvad nii manuaalne kui ka robotkeevitus, suudame tagada kiire töö ka suurte seeriate korral ning täpse lõpptulemuse, mis on saavutatav roboti ja inimese leidlikkuse koostöös.

Pulbervärvimine

Me teame, et hea värvikvaliteedi aluseks on põhjalik pinna eeltöötlus ja ühtlaselt peale kantud pulbervärv. Metaformi metallpindade eeltöötlussüsteem, paindlik värviliin ja tipptasemel pulbervärvimise protsessi järgimine tagavad suurepärase pinnakvaliteedi. Meie liin on valitud spetsiaalselt allhanke tööstuse huve ja vajadusi arvestades ning võimaldab värvida tooteid suuruses kuni 1600 x 800 x 3000. Kui hindad kõrgelt õigeaegseid tarneid ja vajad oma metalltoodetele veatut lõppviimistlust, võta meiega ühendust!

Tarneahela juhtimine

Metaform ei piira enda võimekust majasiseste protsessidega. 25 aastat kogemust erinevate klientidega on meile õpetanud, et alati ei piisa sobiva lahenduse pakkumiseks oma suutlikkusest. Seetõttu oleme laiendanud oma koostööpartnerite võrgustikku ja omandanud oskused nende juhtimiseks. Tänu sellele kogemusele suudab Metaform pakkuda palju enamat kui lihtsalt lehtmetallist kooste tootev ettevõte. Oma protsessidesse kaasame me igapäevaselt treimist, erinevaid keemilisi töötlusi  jms. Samas on tegemist pideva arenguga – iga uue kliendiga oleme me valmis oma võimekust  taas parima teenuse pakkumise nimel laiendama.

Kokkuvõtteks

On elementaarne pakkuda oma klientidele parimat kvaliteeti ning tarnetäpsust. Meie usume, et lisaks sellele saab pikaajalise eduka koostöö taga olla vaid pidev protsesside parendamine. Valides partneriks AS Favor Metaformi ärisuuna, saate oma lehtmetallist toodete ja konkurentsivõime parendamisel osa meie parimatest lahendustest.

Referentsid

Favor Metaform